Lupa
Alawar Meridian: Wiek Wynalazków

Meridian: Wiek Wynalazków

Gra PC

New

INFORMACJE
Kategorie:
Producent: Alawar
Ograniczenia wiekowe: bez ograniczeń
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows™ XP/Vista/7/8, Procesor klasy Pentium™ 1,2 GHz, Pamięć RAM 512 MB, DirectX™ 9.0 lub nowszy, Karta graficzna zgodna z DirectX™ 9.0
Meridian: Wiek Wynalazków Gra PC
Wysyłka w 24 godziny
wersja pudełkowa
cena:
29,90 PLN

Doświadczaj cudownych odkryć odbudowując upadające królestwo w Meridian: Wiek Wynalazków, innowacyjnej grze zarządzania czasem i surowcami!

Aby odbudować zniszczone wioski, będziesz musiał zatrudniać robotników, szukać surowców, naprawiać infrastrukturę, dostarczać jedzenie i różnorakie usługi, angażować się w handel i tworzyć maszyny, które ułatwią ludziom życie.

By zdobyć złote trofeum na każdym poziomie, będziesz musiał użyć swojej pomysłowości w znalezieniu najszybszej drogi do zebrania surowców i ukończenia innych zadań.

W twojej podróży przez bujne doliny, suche pustynie oraz wioskę postawioną na morzu prowadzić cię będzie Profesor Cardano, ekscentryczny, lecz genialny wynalazca. Po drodze spotkasz wiele innych zwariowanych postaci, z których każda ma marzenie, które możesz ziścić.

Bezgranicznie atrakcyjna, powalająca graficznie i dostępna dla graczy o każdym poziomie umiejętności gra Meridian: Wiek Wynalazków zabierze cię w czas i miejsca, których nie zechcesz opuszczać!

A do tego 4 super gry w wersjach demo w całości po polsku:

  • Era Mahjonga;
  • Mroczne Historie: Grzechy Przodków – Edycja Kolekcjonerska;
  • Odlotowa farma 3: Madagaskar;
  • Przeklęte Ziemie: Początek.

To dodatkowo 2 godziny wspaniałej rozrywki.

 

Cechy gry:

  • Ekscentryczni bohaterowie
  • 55 bajecznych poziomów
  • Samouczek

Kliknij na gwiazdce, aby ocenić

******

Brak ocen